Bartek

Bartek

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

506 397 167, 22 331 34 61

506 397 167, 22 331 34 61

Arkadia poleca wszystkim rodzicom salon firmy BARTEK, polskiego producenta obuwia dla dzieci i młodzieży. Buty tej marki łączą w sobie to, co najważniejsze - najwyższą jakość materiałów oraz wykonania z atrakcyjnym i modnym wyglądem. Atutem oferty dostępnej w salonie w Arkadii jest również szeroki zakres rozmiarów. Komfortowe i bezpieczne buciki kupią zarówno rodzice kilkumiesięcznych maluchów, jak i nastolatki przywiązujące wagę do trendów. BARTEK to marka, która zdobyła już wielu klientów dzięki zdrowym butom, zapewniającym prawidłowy rozwój małej stopy. Za sprawą starannie opracowanych projektów, zastosowania najlepszych skór i tekstyliów, buty są elastyczne, miękkie wygodne. BARTEK to także innowacje w obuwiu, takie jak chociażby wkładka antygrzybicza i antybakteryjna, elementy odblaskowe czy membrana SYMPATEX REFLECTION. W ofercie salonu w Arkadii można znaleźć również obuwie dziecięce takich marek jak Puma, Columbia, Etnies, Geox.

Modne, kolorowe buciki dla dziewczynek, sportowe, lekkie obuwie dla chłopców - taka oferta zadowoli i rodziców i dzieci. Nowe kolekcje i ciekawe promocje, wykwalifikowany personel oraz kącik zabaw dla maluchów w salonie w Arkadii gwarantują przyjemne zakupy.

 

Bartek jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego, znanego w kraju i zagranicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia Bartek jest specyfika anatomii stopy dziecka. U podstaw sukcesu naszej marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy jaką są dzieci.

<„Mówiąc buciki BARTEK mamy na myśli komfort i zdrowy rozwój dzieci” – to zasada towarzyszy marce BARTEK już ponad 20 lat.

O firmie:

BARTEK jest polską firmą, największym producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego w kraju i jedyną tak liczną siecią w Europie, posiadającą obuwie wyselekcjonowane dla dzieci w wieku 1-10 lat. Firmę BARTEK tworzy wykwalifikowany zespół ludzi, którzy z troską podchodzą do zdrowia, prawidłowego rozwoju i komfortu dziecięcych stóp.

BARTEK jest autorem pierwszego w Polsce profilaktycznego programu pod nazwą Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. W ramach akcji odbywają się bezpłatne badania stóp wśród dzieci w wieku od 0 do 10 roku życia. Konsultacji udzielają lekarze ortopedzi oraz antropolodzy.

Wysoka jakość:

Obuwie opracowywane jest przy współpracy ze specjalistami medycyny i antropologii, dzięki temu jest ono bardzo dobrze dopasowane do wymagań rozwojowych dzieci. Właściwości zdrowotne i bezpieczeństwo butów potwierdza znak Zdrowa Stopa (nadany przez Instytut Przemysłu Skórzanego) oraz pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. W ciągu 20 lat działalności BARTEK wyprodukował już 10 mln par butów. Firma na swoje produkty udziela 2-letniej odpowiedzialności.

Prawidłowy rozwój dziecka zależy również od właściwego dopasowania butów do jego stóp Dlatego w salonach BARTEK pracują osoby wykwalifikowane, które posiadają gruntowną wiedzę na temat obuwia dziecięcego. Salony są wyposażane w narzędzia, takie jak specjalistyczne miarki do stóp, które ułatwiają właściwe dobranie bucików.

Unikalne i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne:
Buty BARTEK to bogate wzornictwo i najnowsze rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne. Każdego roku powstaje około 300 nowych wzorów, w przeróżnych wersjach kolorystycznych. BARTEK tworzy obuwie w rozmiarach 17-40.

Buty BARTEK oprócz specjalnej konstrukcji posiadają dodatkowo:

 • wkładki antygrzybiczne i antybakteryjne B-FRESH oraz Dry&Go, które chronią stopę przed alergenami, grzybami;
 • elementy odblaskowe gwarantujące lepszą widoczność na drodze po zmierzchu; spody, które znakomicie sprawdzające się podczas bardzo trudnych warunków atmosferycznych i pogodowych;
 • innowacyjne membrany SYMPATEX REFLEXION i BRTKtex WATERPROOF, które zapewniają100% wodo- i wiatroszczelności oraz 2 x więcej ciepła przy zachowaniu walorów oddychających (szczególnie ważne w butach zimowych);
 • Marki i produkty dostępne w salonach BARTEK: marki własne:
 • BARTEK – buty ze skóry naturalnej oraz ”bb” - obuwie tekstylne z profilowaną wkładką skórzaną;
 • inne marki: Puma, Columbia, Geox, Ferrari; asortyment dodatkowy: skarpetki, rajstopy, plecaki, czapki, parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe oraz impregnaty do pielęgnacji obuwia;

  Sieć sprzedaży:

  BARTEK to ponad 50 salonów firmowych w całej Polsce, 200. sklepów multibrandowych w kraju i z ponad 250 placówek za granicą.

  Zapraszamy do salonów BARTEK, w których czeka na Państwa profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo w doborze obuwia.

  Zachęcamy również do zakupów w sklepie internetowym BARTEK: www.sklep.bartek.com.pl.

  Sprawdź www.bartek.com.pl

  e-mail: arkadia@bartek.com.pl
 • Godziny otwarcia :

  poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
  niedziela : Od 10:00 do 21:00

  Kategorie :

  * Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

  Bartek

  10% na parę butów Bartek z najnowszej kolekcji

  Title