Chantelle

Chantelle

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Studio CL to nowy koncept francuskiej grupy Chantelle Lingerie. Pod jednym szyldem CL skupia różnorodne marki grupy, produkowane dziś przez firmę – od paryskiej elegancji, po holenderską prostotę, kończąc na skandynawskiej wygodzie. To daje klientom swobodę wyboru, jeśli chodzi o styl i ceny. Asortyment jest uzupełniony o bieliznę nocną, akcesoria i stroje kąpielowe. Marki, które znajdują się w Studiu CL to m.in. Chantelle, Passionata, Chantal Thomass, Darjeeling, Livera oraz Femilet.

To nowość w polskim handlu: połączenie eleganckiej atmosfery i profesjonalizmu obsługi, które dotąd kojarzyło się tylko z butikiem, z asortymentem właściwym dla dużych sklepów, obecnych w centrach handlowych. Najbliższe określenie na tego typu format to: studio kreatywne. Cała przestrzeń zaaranżowana jest nowocześnie i z dużą dbałością o detale.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title