Digel

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

795 525 197

795 525 197

Salon Digel w CH Arkadia to flagowy sklep firmowy i pierwszy monobrandowy punkt sprzedaży marki Digel w Polsce. Digel tworzy innowacyjną i kreatywną modę dla mężczyzn, którą wyróżniają stylizacje zgodne z aktualnymi trendami równocześnie stawiające na indywidualność, komfort noszenia oraz bardzo dobra relacja jakości do ceny. Mocne strony marki to także: najszersza oferta systemów modułowych (garnitury Mix&Match) w Europie, linie odzieży dedykowane różnym sylwetkom, dostępność asortymentu w ciągu 24-godzin oraz skierowane na różne okazje kolekcje marki Digel (Preference – linia premium, Protect 3 – idealna na podróż, Ceremony – na ważne życiowe wydarzenia, Move - niezależna kolekcja łącząca świat biznesu i lifestylu, sportowy luksus i miejski styl,nowoczesne i dopasowane kształty).

W salonie firmowym w CH Arkadia firma Digel oferuje garnitury od skrojonych według kanonów klasycznej elegancji, przez biznesowe i ślubne, po łączące sportowy look i miejski styl. Każdy mężczyzna może uzupełnić tu garderobę o oryginalne marynarki, kamizelki, koszule i spodnie, a także płaszcze i kurtki oraz atrakcyjne dodatki i szeroki wybór stylowych butów – nowość marki Digel.

Salon Digel charakteryzuje dbałość o wysoki standard obsługi oraz „kabina luster”, która umożliwia zobaczenie całej sylwetki z każdej strony i ocenę wyglądu w mierzonej stylizacji.

Zapraszamy.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title