DouglasMegastore

Douglas Megastore

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

(22) 331 25 72

(22) 331 25 72

Królestwo pięknych zapachów, najlepszych kosmetyków - największa perfumeria w Polsce. To oczywiście Douglas House of Beauty w Arkadii. Już same liczby robią wrażenie: powierzchnia salonu to 1200m, oferta obejmuje ponad 120 marek znanych na świecie i 2000 litrów najwspanialszych perfum. Chociażby dlatego imponująca perfumeria stała się ulubionym miejscem naszych klientów. Jeśli dodamy do tego kilka nazw, takich jak Giorgio Armani, Dior, Clinique, Tom Ford, Lancome czy Givenchy wiadomo, że mamy do czynienia z ofertą na najwyższym, światowym poziomie. W perfumerii Douglas House of Beauty znajdują się kosmetyki damskie i męskie, perfumy, wody toaletowe, kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe oraz nowość - wprowadzane na polski rynek kosmetyki ekologiczne Madara, Vegetable Garden czy This Works.

Ogromny salon w Arkadii to wiele interesujących zakątków, takich jak prawdziwie męska strefa z ofertą kosmetyków dla panów, dobrą kawą i... telewizją. Strefa dla wielbicieli najnowszych trendów w modzie to kolorowa Shop Trendy, relaks i chill out zapewnia Zen Longue. Douglas w Arkadii to również usługi manicure, pedicure, gabinety spa oraz możliwość profesjonalnej nauki makijażu. To atrakcyjne promocje, wiele nowości, profesjonalne porady, ciekawe wydarzenia.

Ulubione perfumy, profesjonalne kremy czy idealna paleta do makijażu - najlepsze rozwiązanie znajdziesz w Douglas House of Beauty w Arkadii.

Douglas House of Beauty - największa perfumeria w Polsce!

Ponad 100.000 sztuk luksusowych i popularnych kosmetyków, największy asortyment zapachów 120 uznanych marek świata, 2000 litrów perfum - tyle znajduje się w Douglas House of Beauty, największej perfumerii w Polsce o powierzchni blisko 1200 m². Jest to 86 sklep z turkusowym logo w kraju i 11 w stolicy. Został otwarty 3 grudnia w Arkadii w Warszawie, na poziomie 0.

Powierzchnia nowej perfumerii to blisko 1200 m². Dla porównania, druga pod względem wielkości perfumeria znajdująca się w Galerii Mokotów ma 544 m², a przeciętny metraż salonu Douglas w Polsce to 236 m².

Nowy salon jest unikalnym połączeniem sprzedaży kosmetyków w nowoczesnym, designerskim otoczeniu i bogatej oferty usługowej - zabiegów kosmetycznych i spa. Po raz pierwszy w Douglasie pojawiła się strefa kosmetyków naturalnych z produktami ekologicznymi. Wydzielono też strefę dla mężczyzn w klimatycznej, klubowej kolorystyce, gdzie panowie mogą odpocząć, napić się kawy i... obejrzeć mecz w telewizji. Shop Trendy to propozycja dla klientów poszukujących nowości kosmetycznych nawiązujących do aktualnych trendów w modzie. Dla nich przygotowano kolorową strefę w nowoczesnej i trochę bajkowej wizualizacji.

Poza największym asortymentem zapachów w Polsce, pod jednym dachem znajdziemy atrakcyjny wybór kosmetyków selektywnych, prestiżowych i popularnych od Giorgio Armani, Bobbi Brown, La Mer po Dermikę, Bourjouis, Max Factor, L’Oréal. Nowością jest bogaty wybór zupełnie nowych, nieznanych w Polsce produktów ekologicznych - np. Madara, Vegetable Garden, This Works, Une make up. W Arkadii po raz pierwszy w Polsce można poznać też zapachy Toma Forda - marki odnoszącej światowe sukcesy.

Uzupełnieniem oferty produktowej jest oferta usług kosmetycznych. Całkiem nowym konceptem jest Zen Lounge. Jest to oddzielona od reszty perfumerii strefa chill-out. To miejsce wypoczynku z wygodnymi fotelami, dobrą kawą, spokojną, relaksacyjną muzyką. Oprócz tego: Szkoła Makijażu - zaciszna sala do nauki sztuki make-up, 4 stanowiska do manicure, 2 stanowiska do pedicure, dwa ekskluzywne gabinety spa wykonujące zabiegi w oparciu o wszystkie kosmetyki dostępne w perfumerii.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Największa premiera tej jesieni w salonie Douglas

Odkryj
Title