FredericMoreno

Frederic Moreno

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

(22) 331 69 94

(22) 331 69 94

Stylowy i elegancki Salon Fryzjerski Frederic Moreno w Arkadii, to połączenie kunsztu i najlepszych tradycji z nowatorskim podejściem do kreowania fryzur. Każda klientka jest traktowana indywidualnie, a koloryzacja, pielęgnacja, strzyżenie czy układanie fryzur są dopasowane do urody, nastroju, oczekiwań oraz okazji. Styliści salonu Frederic Moreno doskonale wiedzą, że na efektowny finał, jakim jest udana fryzura, wpływa wiele czynników. Począwszy od dobrego samopoczucia zrelaksowanych klientek, przez zastosowanie najlepszych szamponów, odżywek i farb, po idealne porozumienie z klientką. Dlatego w salonie Frederic Moreno w Arkadii nie mówi się o pracy lecz o pasji, panuje tu miła, ciepła atmosfera, która pozwala oderwać się od problemów i poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Oferta salonu to profesjonalne strzyżenie, koloryzacja, zabiegi i rytuały pielęgnacyjne oraz sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Jako kreator, Frederic Moreno przypatruje się temu co dzieje się w świecie fryzjerskim. Jego pasja do fryzjerstwa wskazuje na to, że ma zdolność do wykonania fryzury “na wymiar” czy jest ona tradycyjna lub współczesna. Jego pasja wyjaśnia stan ducha jaki panuje w salonach: wyjątkowa jakość i ciepła atmosfera.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Frederic Moreno

10% rabatu na kompletną usługę strzyżenie+czesanie+pielęgnacja włosów

Title