ManicureExpress

Manicure Express

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

508 868 839

508 868 839

Praktyczne informacje

Manicure Express jest autoryzowanym salonem OPI. To znaczy, że na naszych stoiskach do pielęgnacji dłoni używamy jedynie produktów marki OPI – światowego lidera w branży kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji dłoni.

Idea Manicure Express ®

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych czasów, które charakteryzują się niezwykle dynamicznym tempem życia, permanentnym brakiem chwili dla siebie, a jednocześnie potrzebą utrzymania wysokiej estetyki wyglądu, powstała idea usługi Manicure Express ®. W dzisiejszych czasach klient potrzebujący usługi, bez względu czego miałaby owa usługa dotyczyć, przede wszystkim zwraca uwagę na dogodną lokalizację punktu usługodawcy oraz możliwość elastycznego zaplanowania czasu poświęconego dla klienta. Koncepcja Manicure Express ® jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z brakiem czasu oraz dla tych wszystkich, którym rodzaj wykonywanej pracy lub model życia nie pozwalają na stabilne i długoterminowe planowanie codziennych zadań. Usługa proponowana przez Manicure Express ® jest doskonałym uzupełnieniem oferty centrów handlowych, idealnie wpisującym się w charakter nowoczesnych galerii i pasaży handlowych. Dzięki usługom Manicure Express każdy może w dowolnej chwili skorzystać z kompleksowego, wykonanego w krótkim czasie oraz w komfortowym i estetycznym otoczeniu manicure’u.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
MobileManicureExpress

Manicure Express

75 zł za manicure Gel Color OPI, 85 zł za manicure Gel Color OPI French (oferta ważna w poniedziałek, wtorek i środę do godz. 14.00), 42 zł za lakiery OPI (cena regularna 50 zł)

Title