MX MUSIC

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

22 331 29 15

22 331 29 15

Praktyczne informacje

Mx music to jedna z większych w Polsce sieci salonów muzycznych. Firma powstała w roku 1990, jednakże pod szyldem Mx music, działa od roku 2000. Celem branży jest sprzedaż i promocja elektronicznego oraz klasycznego sprzętu muzycznego światowych marek.

Asortyment firmy to kilka tysięcy produktów, począwszy od akcesoriów jak kostki i kable gitarowe, do mikrofonów, pianin, gitar, sprzętu nagłośnieniowego, wzmacniaczy itp. Firma zaopatruje profesjonalne studia nagraniowe, radiowe, telewizyjne, szkoły muzyczne, filharmonie, jak i przede wszystkim indywidualnych klientów, muzyków profesjonalnych oraz amatorów, pasjonatów muzyki.

Klienci Mx music w C.H. Arkadia mogą w komfortowych warunkach testować wystawiony sprzęt oraz uzyskać fachowe wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanych pracowników. Starannie dobrany i kompleksowy asortyment spełni oczekiwania najwybredniejszych klientów, Domeną Mx music jest kompetentna i profesjonalna obsługa, taka aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z zakupów i na stałe pozostał klientem Mx music.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wył��cznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
MobileMXMUSIC

MX MUSIC

5% na instrumenty muzyczne

MobileMXMUSIC

MX MUSIC

10% na akcesoria muzyczne

Title