Nike

Nike

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 331 34 28 / 666 050 112

22 331 34 28 / 666 050 112

Praktyczne informacje

Salon firmowy Nike w Arkadii to część sieci Perfekt Sport, która znana jest z bogatego asortymentu, wysokiego poziomu obsługi oraz kompetencji sprzedawców. W komfortowym, przestronnym salonie, Perfekt Sport prezentuje najwyższej klasy odzież, obuwie i akcesoria marki Nike. Amerykańska firma, znana od blisko 50 lat, nie wymaga chyba specjalnej rekomendacji. Cenią ją nie tylko sportowcy czy amatorzy aktywnego stylu życia. Produkty z logo Nike znane są na całym świecie i kojarzą się z wysoką jakością, atrakcyjnym designem oraz uniwersalnym asortymentem.

Salon Nike to szeroki wybór obuwia i odzieży sportowej. To również akcesoria, plecaki i torby tej znanej, renomowanej marki. Arkadia poleca - nowe kolekcje, atrakcyjne wzory, korzystne oferty promocyjne oraz uprzejma obsługa.

Nike to niemalże od pół wieku, jednoznacznie kojarzący się już znak rozpoznawczy. To równocześnie, gwarancja jakości i światowa marka, której idea tworzenia od samego początku nastawiona była na ludzi, dla których sport to osiąganie kolejnych celów oraz pokonywanie własnych słabości. To wreszcie Sklepy. Inne niż wszystkie, gdzie buty, ubrania i akcesoria zostały zaprojektowane z myślą o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. To właśnie laboratoria, naukowcy, trenerzy oraz innowacyjne technologie, sprawiają, że dzięki Nike - sport i reakcja nabierają zupełnie nowego wymiaru. Ale to nie tylko sport. Nike to też moda i kolory nawiązujące do najnowszych trendów inspirowanych stylem ulicy...

Sklep Nike należy do sieci Perfekt-Sport, której znakiem rozpoznawczym od zawsze jest wysoki poziom obsługi, fachowa wiedza sprzedawców i troska o wszystkich klientów. To też bogaty wybór bieżących kolekcji i szeroka oferta rozmiarowa.

Zapraszamy również na nasz fanpage na FB Nike Arkadia

Zapraszamy.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title