Optique

Optique

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

884817665

884817665

Okulary to po pierwsze zdrowie, ochrona i bezpieczeństwo. Tworząc nasze salony nigdy o tym nie zapominamy. Dlatego też w miejscu, które tworzymy dla Państwa, tak samo ważne jak dobór marek i opraw, jest istnienie w pełni wyposażonego gabinetu optometrycznego, w którym nasi Specjaliści zadbają o komfort widzenia, a także jego bezpieczeństwo, dobierając najlepsze na rynku szkła, marki Essilor. Ponadto naszym Klientom zapewniamy soczewki kontaktowe Johnson & Johnson i Alcon.
Okulary to po drugie sposób wyrażania siebie. Swojej osobowości, tożsamości, sposobu widzenia świata. Rodzaj manifestu tego kim się jest. Stąd nasz wybór marek: kultowy Ray-Ban® - okularowa klasyka, ikona jakości i stylu, jak również utożsamiany ze sportem oraz coraz mocniej z lifestylem - Oakley. Jako ostatni Vogue - znakomity na początku estetycznej przygody z okularami. Z każdej z tych trzech marek posiadamy pełne i tylko aktualne kolekcje, zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne - tym samym nasze butiki oferują zdecydowanie najszerszy wybór tych opraw. Każdy z Państwa będzie mógł zatem znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie model.
Po trzecie okulary to przyjemność, zarówno ich wybór, jak i noszenie. Aby tak się stało, zadba o to Zespół Doradców i Optometrystów, którzy z pełnym profesjonalizmem i prawdziwą przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Optique

10% rabatu na oprawy przeciwsłoneczne i korekcyjne marki Ray-Ban i Oakley

Title