PeekCloppenburg

Peek & Cloppenburg

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 323 33 50/52

22 323 33 50/52

Salon Peek&Cloppenburg to niezwykłe miejsce, które pozwala wybierać w ofercie największych światowych marek odzieżowych.

Asortyment salonu w Arkadii jest odpowiedzią na oczekiwania klientów o bardzo różnych gustach. Łączy ich jednak dbałość o najwyższą jakość odzieży i dodatków, pragnienie wyrażania własnego stylu oraz przywiązanie do najlepszych marek i projektantów.

Oferta salonu Peek&Cloppenburg to przegląd wszystkiego co ważne w świecie mody - dziesiątki marek, nazwisk i renomowanych firm. Różnorodny i bogaty jest też świat stylów P&C. Klienci znajdą tu linie Klasyka - dla wymagających osób na odpowiedzialnych stanowiskach. Jest też kolekcja ubrań Premium, ekskluzywnych, projektowanych przez najlepszych stylistów i designerów. Casual Chic to luz i aktywność w najlepszym wydaniu, a Boutique jest odzwierciedleniem najnowszych trendów, modnych, ekstrawaganckich, seksownych i odważnych.

Marki jakie oferuje Peek&Cloppenburg w Arkadii to miedzy innymi: Boss Black, Marc Cain, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Calvin Klein, Armani Exchange, Joop, Liu Jo, Lacoste, Gerry Weber, S.Oliver, Tommy Hilfiger, Marc O Polo, Guess, Pepe Jeans, G-Star Raw, Levis, Adidas, Puma, Nike i wiele wiele innych..

www.peek-cloppenburg.pl

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title