RedRubin

Red Rubin

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 331 34 34

22 331 34 34

Red Rubin - salon jubilerski w Arkadii to niezwykłe miejsce, które dla wielbicieli pięknej biżuterii jest spełnieniem marzeń. Oferta wyrobów jubilerskich obejmuje unikatowe i piękne obrączki, wyroby ze złota, srebra, biżuterię z brylantami oraz wyjątkowe, limitowane kolekcje. Bardzo ważnym elementem jest oczywiście zgodnie z nazwą - rubin, kamień o niezwykłych właściwościach, który przynosi szczęście i miłość. W salonie można osadzić bezpłatnie wybrany, piękny kamień np. w pierścionkach zaręczynowych czy obrączce.

Red Rubin w Arkadii to miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. Oferuje pierścionki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki z całego świata, zapewnia miłą, życzliwą obsługę oraz indywidualne podejście do biżuterii. Pracownia jubilerska daje możliwość zamówienia idealnego pierścionka, wisiorka według własnego projektu lub wymarzonej bransoletki...

Największym z marzeń, które wypływa z istoty człowieczeństwa, jest pragnienie szczęścia i miłości. Kamieniem symbolizującym szczęście, dobrobyt i powodzenie w miłości był i pozostaje do dnia dzisiejszego rubin.

„Chcieliśmy aby fakt posiadania biżuterii dawał ludziom szczęście. Aby wzmocnić to przesłanie postanowiliśmy ofiarowywać rubin – symbol szczęścia, którego piękna barwa jest nieodłącznie kojarzona z miłością. Rubin noszony blisko ciała daje nam energię i siłę, aby czynić nasze życie lepszym i bardziej wartościowym. Naszą ideą jest nie tylko sprzedawanie biżuterii, ale przede wszystkim dostarczanie emocji. Nie sztuką jest bowiem sprzedać produkt tylko sprawić, aby wybrana biżuteria sprawiała autentyczną przyjemność osobie, dla której jest przeznaczona. Bardzo dbamy, aby w naszych salonach Klienci byli obsługiwani przez profesjonalny, fachowo wyszkolony personel. Nie mniej ważny jest oczywiście odpowiedni dobór biżuterii. Chcielibyśmy, by ludzie nie bali się nosić biżuterii, z odwagą przełamywali stereotypy, aby była ona traktowana na równi z innymi dodatkami – torbą, paskiem, butami. By wyrażała naszą osobowość. Tak dużo i tak pięknie można o sobie opowiedzieć nosząc odpowiednie ozdoby.”

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Red Rubin

15% zniżki w każdy poniedziałek oraz bezpłatne odświeżenie jednej sztuki biżuterii przy trzecim zakupie

Title