Reserved

Reserved

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

785-003-728, 785 003 572

785-003-728, 785 003 572

RESERVED to marka, która wpisała się na listę ulubionych sklepów wielu klientów, a salon firmowy w Arkadii należy do wyjątkowo popularnych miejsc. Marka obecna na polskim rynku od blisko 20 lat cieszy się taką renomą ze względu na atrakcyjny asortyment oraz niezmiennie dobrą jakość i przystępne ceny. Oferta RESERVED to kolekcje zgodne ze światowymi trendami, ubrania młodzieżowe i nowoczesna klasyka. Linie dedykowane kobietom to Office, czyli elegancja w nowoczesnym ujęciu, Street Fashion - stylizacje nieformalne, inspirowane modą miejską oraz kolekcja Young dla młodych kobiet, które cenią indywidualizm, nowinki ze świata mody oraz odważny wizerunek.

Salon RESERVED w Arkadii to również różnorodne propozycje dla mężczyzn. W kolekcji City znajdą klasykę w połączeniu z nowymi trendami. Mężczyzna w stylu Casual jest ubrany wygodnie, praktycznie, a zarazem elegancko. Kolekcja Young to oryginalne wzory, kolory i trendy inspirowane światowymi wybiegami. Ponadto w sklepie RESERVED oferowana jest damska i męska kolekcja Jeans, obuwie, torby, paski, biżuteria, dodatki i bielizna.

Arkadia zaprasza na kompleksowe i udane zakupy w sklepie firmowym RESERVED.

RESERVED to marka odzieżowa dla kobiet, mężczyzn i dzieci. We wszystkich salonach klienci znajdą ubrania o dobrej jakości i najnowszym wzornictwie. Równolegle w ramach oferty salonów funkcjonuje linia Jeans, kolekcja bielizny, szeroka paleta akcesoriów oraz butów. Reserved angażuje się również w promocję utalentowanych projektantów. Dzięki temu chce podkreślić, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają światowych trendów za przystępną cenę.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title