SuperPharm

Super-Pharm

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 276 22 16

22 276 22 16

Super-Pharm w Arkadii to udane połączenie apteki, drogerii oraz eleganckiej perfumerii, czyli popularny drugstore. Koncepcja, która narodziła się w latach sześćdziesiątych w Kanadzie, znakomicie przyjęła się również w Polsce. Klienci docenili możliwość uzyskania profesjonalnej porady i zakupu lekarstw, kosmetyków selektywnych, odżywki dla dziecka oraz markowych perfum w jednym miejscu. Oczywiście w Arkadii nie może zabraknąć miejsca takiego jak Super-Pharm.

W przestronnych wnętrzach klienci znajdą lekarstwa na receptę, suplementy, kosmetyki apteczne, selektywne i masowe. Na młode mamy czekają zarówno odżywki, preparaty do pielęgnacji niemowląt, jak również żywność oraz potrzebne akcesoria. Klienci znajdą tu artykuły toaletowe i gospodarstwa domowego, a na przeciwległym biegunie perfumy najlepszych światowych marek. Można tu również kupić sprzęt medyczny, taki jak ciśnieniomierze, glukometry czy termometry. Oprawą dla kompleksowej oferty Super-Pharm w Arkadii jest przyjazne wnętrze i uprzejmy kompetentny personel. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z licznych promocji i programów lojalnościowych.

Nasza oferta jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Super-Pharm to miejsce stworzone dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i wygody.

Dowiedz się więcej odwiedzając sklep Super-Pharm! Kompetentny i sympatyczny personel niezawodnie doradzi wybór najlepszych produktów. Zapraszamy do Super-Pharm.

 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Super Pharm

5% rabatu od cen regularnych (promocja nie dotyczy mlek początkowych, pieluch, kart podarunkowych, duopaków, zestawów promocyjnych, apteki i sklepu internetowego)
Title