Tatuum

Tatuum

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

783 933 220

783 933 220

TATUUM swoje kolekcje prezentuje już ponad 20 lat! Specjalizuje się w konfekcji męskiej, damskiej oraz akcesoriach, oferując produkty basicowe, linie tematyczne czy autorskie, tworzone we współpracy z wybitnymi projektantami i artystami. TATUUM promuje naturalny i komfortowy styl życia w zgodzie z wartościami, którymi są: rodzina, czas wolny, pasja, balans w życiu osobistym i zawodowym. Spełnia realne potrzeby Klientów, stawia na transparentność w komunikacji, do współpracy zaprasza osoby prawdziwe, spełnione zawodowo, posiadające pasję i talent.

TATUUM to nie chwilowa moda, ale projekty, które dzięki uniwersalnym fasonom i wysokiej jakości pozostają z klientami przez wiele sezonów.

Poza sklepem internetowym www.tatuum.com i siecią salonów stacjonarnych w Polsce TATUUM znaleźć można także w Czechach i na Węgrzech.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
MobileTatuum

Tatuum

10% na modele nieprzecenione. Promocje nie sumują się

Title