TimeDoctor

Time Doctor

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 331 25 09

22 331 25 09

Jestem doświadczonym zegarmistrzem, dobrze zorientowanym w potrzebach zgłaszających się do mnie klientów. Moje usługi zegarmistrzowskie obejmują m.in. takie prace jak: renowacja i czyszczenie zegarków naręcznych, naprawa starych zegarów, dorabianie szkieł czy polerowanie zegarków. Posiadam baterie do zegarków wszystkich typów, paski, szkła i bransolety, podejmuję się wykonania wymiany wadliwie działających części.

Każdego klienta traktuję indywidualnie. Służę Państwu moją wiedzą i umiejętnościami, a w razie potrzeby udzielam wyczerpujących informacji nt. właściwej konserwacji zegarów i zegarków. Współpracuję z wieloma rzemieślnikami, producentami i artystami, aby w pełni dostosować ofertę do Państwa oczekiwań. Od ponad 18-tu lat uczę się naprawiać zegary i zegarki. Celowo użyłem słowa „uczę się”, albowiem nie ma na świecie takiego zegarmistrza, który nie rozwijałby się podczas swojej pracy. Na bieżąco zgłębiam wiedzę w zakresie nowości technicznych w branży.

Większość zegarmistrzów niestety zatrzymała się na pewnym etapie swojego doskonalenia zawodowego. Nie idą z duchem czasu, poprzestają na tym, co już umieją - ze stratą dla klientów.

Ja należę do grupy zegarmistrzów, którzy nie posiadają określonej specjalizacji i są zawsze żądni wiedzy. Nie zajmuję się tylko wymianą zużytych podzespołów na nowe - do tego nie trzeba lat praktyki.

U mnie mogą Państwo dokonać zarówno wymiany baterii (także w zegarku profesjonalnie uszczelnionym z należytą dbałością o to, by nasmarować uszczelkę, nie zostawić na mechanizmie odcisków palców czy niepożądanej ilości wilgoci), jak również naprawić zegar antyczny.

Wszystkie zegary i zegarki traktuję jak dzieła sztuki. Nie ma takiej możliwości, aby podczas naprawy z Państwa zegarka coś zniknęło albo zostało podmienione. Gwarantuję uczciwe podejście do każdego klienta.

Serdecznie pozdrawiam

Norbert Kaźmierczak - zegarmistrz

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title