VAGABOND

VAGABOND

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 351 90 64

22 351 90 64

Vagabond w Arkadii to moda na światowym poziomie. Kojarzy się z wygodą, oryginalnością i designem.Kolekcje marki dopełniają współczesny styl życia kobiet i mężczyzn oraz pomagają wyrażać ich unikalną osobowość. Poza nowoczesnym wzornictwem i precyzyjnym wykończeniem Vagabond może się poszczycić dużą dbałością o detale. Szwedzcy projektanci w wysublimowany sposób łączą klasyczną elegancję w stylu retro z codziennym, wygodnym casualem.

Marka podbija polski rynek w szybkim tempie. Sukces został osiągnięty dzięki wizji Vagabond, która jasno określa, czym ma być marka dla konsumenta oraz z jakimi wartościami ma się kojarzyć.

Pomimo iż marka postawiła na ciekawy design i innowacyjność, pozostaje autentyczna w stosunku do swojego ponad 50-letniego dziedzictwa, dostarczając kolekcje, które angażują dzisiejszego konsumenta.

KOLEKCJA DLA ODKRYWCÓW

Vagabond jesień /zima 2015 Kolekcja marki Vagabond na sezon FW15 to połączenie minimalistycznego kobiecego charakteru z unikalną stylistyką, które nadaje jej status nowoczesnego wzornictwa. Modele są wykonane w hołdzie dla odzieży sportowej, celebracji lat 70-tych i muzycznej sceny alternatywnej lat 90-tych.

Dla kobiet, klasyczne style przybierają masywne sylwetki, i obok sznurowanych trzewików do kolan czy wysokich butów ze stretchu naciąganych na łydkę są elementem charakterystycznym kolekcji. Modele ze spiczastym noskiem w dalszym ciągu mają cholewki , dzięki czemu zyskują świeży wygląd. Dominują odcienie koniaku, czerni i bordo.

Vagabond dla mężczyzn kocha w tym sezonie nieskazitelny minimalistyczny look. Podejście to jest złagodzone poprzez style klasyczne, jak również sportowe. Mokasyny, oxfordki czy buty z podwójnymi klamerkami występują tu obok sztybletów i trampek, nowością są za to wysokie buty, wiązane za kostkę. Formalne trzewiki na ciężkich podeszwach są kluczowym modelem w sezonie. Skóra, zamsz i skóra polerowana to wykorzystane materiały, a dominującymi kolorami jest czarny, brązowy, ciemnoniebieski oraz bordo.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title