Yankee Candle

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Yankee Candle to synonim najwyższej jakości i uznania. Siedziba tej cenionej na całym świecie firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych, a produkowane w niej świece – tworzone są przez jedynie wykwalifikowanych mistrzów rzemieślniczych wykorzystujących najnowocześniejsze technologie i sprawnie łączących marzenie z przeszłości z futurystyczną wręcz jakością. Uwodzą nietuzinkowymi zapachami, kuszą oczy kształtną formą i zachwycają wszechstronną funkcjonalnością – świece dekoracyjne, woski zapachowe, dyfuzory czy domki do aromaterapii marki Yankee Candle od lat uchodzą za najlepsze produkty rozpościerające nad domowymi czy biurowymi wnętrzami niezwykle atrakcyjną i trwałą aurę zapachową. Doprowadzają największych fanów marki do powodowanej nieokiełznaną ciekawością gorączki.

Yankee Candle w swojej aktualnej ofercie posiada ponad 150 zapachów – co sprawia, że katalog sygnowanych marką aromatów należy uznać za największą na świecie bibliotekę kompozycji. Do asortymentu świec, dyfuzorów, wosków i olejków codziennego użytku dodać należy produkty okolicznościowe i oferowane w ramach (na przykład świątecznych) edycji limitowanych.

Niezależnie od tego, czy sygnowana przez Yankee Candle świeczka, saszetka czy kominek do aromaterapii pochodzi z codziennej oferty ogólnej czy z linii okolicznościowej, wszystkie produkty tej marki cechuje niezwykła jakość wykonania, która opiera się na wykorzystaniu autorskich olejków zapachowych, najlepszych wosków, designerskiego szkła, oczyszczonej parafiny czy luksusowych dodatków dekoracyjnych. To wszystko składa się na gamę nietuzinkowych produktów, które uwodzą zarówno hollywoodzkie gwiazdy jak i zupełnie niesławne gospodynie domowe.

Yankee Candle najbardziej pospolity nawet dzień potrafią rozświetlić ciepłym blaskiem i wypełnić uwodzącym zapachem.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title