STREFA USŁUG

Na poziomie -1 w Arkadii znajduje się Strefa Usług. W ramach strefy dostępne są następujące usługi: szatnia, punkt odbioru przesyłek, paczkomaty, a także oraz ksero, drukarka oraz skaner. Istnieje również możliwość wypożyczenia powerbanka.

GODZINY OTWARCIA

STREFA USŁUG

 

- poniedziałek – sobota: 9:00-22:00

- niedziela: 9:00-21:00

PACZKOMATY INPOST
(numery ID: WAW126A i WAW127A)

 

- poniedziałek – niedziela: 6:00-23:30

szatnia
SZATNIA DLA KLIENTÓW
W szatni, która mieści się na poziomie -1 przy windzie panoramicznej, na czas pobytu w Arkadii można bezpiecznie zostawić swoje rzeczy.

Cennik szatni:

  • Odzież wierzchnia – 3 zł/szt.
  • Bagaż mały – 4 zł/szt.
  • Bagaż duży – 5 zł/szt.
  • Parasol – 2 zł/szt.
PUNKT ODBIORU PRZESYŁEK KURIERSKICH
W Punkcie Odbioru Przesyłek znajdującym się w naszej Strefie Usług możesz:
  • odebrać przesyłkę nadaną przez dowolną firmę kurierską; aby odebrać przesyłkę należy wypełnić druk formularza zamówienia usługi (pobierz TUTAJ) i wysłać pod adres: paczki@arkadia.com.pl lub dostarczyć osobiście do Punktu;
  • nadać paczkę opłaconą za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD;
  • opłacić paczkę gotówką i nadać ją za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD;
  • bezgotówkowo zwrócić towar.

Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ.
PACZKOMATY InPost
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek. Każdy z paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki. W arkadyjskiej Strefie Usług Klienci mogą skorzystać z dwóch urządzeń o numerach ID: WAW126A i WAW127A.

xero
KOPIOWANIE, DRUKOWANIE I SKANOWANIE DOKUMENTÓW
W Strefie Usług na poziomie -1 znajduje się urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające Klientom Arkadii drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie dokumentów. Usługa jest odpłatna. TUTAJ dowiesz się, jak skorzystać z usług.